5 / 5 ( 1 vote )

فیلم های پورن اعیاد آورند! 

اعتیاد به فیلم پورن از جمله موضوعاتی است که این روزها خیلی از افراد را گیر خود کرده است. سایت ها و کمپانی های فیلم های پورن هزینه هنگفتی برای ساختن و ارائه فیلم هایی که آن رابطه جنسی نشان داده میشود را متحمل میشوند. صنعت پورن یک صنعت عظیم و ساخرمند است که اهداف مالی عظیمی را دنیا دنل میکند. افراد بی شماری برای عضویت این سایت ها و دیدن فیلم های به روز پول به حساب این کمپانی ها واریز میکنند. اما دیدن این نوع از فیلم ها عوارضی را هم پی دارد که اعتیاد به فیلم پورن از جمله مهمترین آنهاست. روانشناسی ارائه مشاوره فردی  به افراد آگاهی نحوه دور ماندن از آسیب های فیلم پورن را آموزش میدهد.

مان اعتیاد به فیلم پورن چگونه انجام میشود؟

مان اعتیاد به فیلم پورن روند مشاوره روانشناسی کیفیت بهتر و چهارچوب مشخص انجام میشود. برخی از خانواده ها مشاوره خانواده اذعان میکنند که میبینند دختران و پسرانشان اللخصوص دوران بلوغ گیر عکسها و فیلم های پورنوگرافی شده اند که اغلب به رفرهایی مانند خود ارضایی ختم میشود. از این رو روانشناسان استفاده از مصاحبه و تشخیص دقیق به کار گیری تکنیک های مختلف مان اعتیاد به فیلم پورن را دنل میکنند. برخی از اقدامات روانشناسان راه مان افراد گیر این مورد عرتند از:

 • ریشه یابی کمبودی که عث این اعتیاد شده است.
 • آشنا کردن افراد عواقب ویرانگر این اعتیاد فکری
 • معرفی به سکس تراپیست برای مان صورت لزوم.

نشانه های اعتیاد به فیلم پورن چیست؟

نشانه های اعتیاد به فیلم پورن را برخی ابعاد بررسی میکنیم:

 • گیری ذهنی فرد و تمایل شدید او برای دیدن هرچه بیشتر این فیلم ها
 • کند شدن عملکرد ذهنی فرد بعد از مدتی که به فیلم پورن اعتیاد پیدا کرد
 • احتمال لا عادت کردن به خود ارضایی برای آرام کردن میل جنسی برافروخته شده.
 • حالت پرخاشگری به دلیل سرخوردگی و سرکوب میل جنسی حاصل از دیدن فیلم های پورن
 • تحلیل رفتن قوای جنسی و جسمی فرد

نحوه برخورد اعتیاد شوهرم به فیلم پورن چگونه ید شد؟

نحوه برخورد اعتیاد شوهرم به فیلم پورن چگونه ید شد؟ این سوالی است که خیلی از زنان گیر این مشکل از مشاوران میپرسند و به دنل راه چاره ای برای مسئله خود میگردند. این دسته از زنان ید توجه کنند که:

 • ه‍یچگاه از پرخاش و توهین و تحقیر همسر خود وارد چالش برای حل این مسئله نشوند.
 • اگر شوهرن زه شروع به دیدن فیلم های پورن کرده است زود قضاوت نکنید و از برخورد خشن پرهیز کنید چون ممکن است این دوره گذرا شد و مشکلن بدون پیچیدگی حل و فصل شود.
 • زنانی که دائم میپرسند بهترین نحوه برخورد اعتیاد شوهرم به فیلم پورن کدام است و فکر میکنند نمیتوانند مدیریت این موضوع موفق شند، حتما ید از یک روانشناس این راه کمک بگیرند.

آیا فیلم پورن اعتیاد آور است؟

فیلم پورن اعتیاد آور است؟ این سوالی است که شاید خیلی از افرادی که زه علاقه مند به دیدن این گونه فیلم ها شده اند ذهن داشته شند. پاسخ به این افراد ید بگوییم بله فیلم پورن اعتیاد آور است اگر دیدن آن برای مدتی زیاده روی کنید. این اعتیاد آور بودن به خاطر گیر شدن بیشتر ذهن شما نسبت به پوزیشنهای مختلف و متنوع و اندام های مختلف و متفاوتی است که زمان غرق شدن شما یایی از فیلم های پورن اتفاق می‌افتد. اگر از یک روانشناس بپرسید که آیا فیلم پورن اعتیاد آور است ، میتواند از لحاظ علم زیست شناسی، فیزولوژیک و همچنین بعد روحی روانی  به شما ثابت کند که فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی بسیار اعتیاد آور هستند.

عوارض اعتیاد به فیلم های مستهجن چیست؟

عوارض اعتیاد به فیلم های مستهجن بسیار زیاد است و بسته به شخصیت افراد میتواند گسترده و متفاوت شد. ادامه به برخی از عوارض اعتیاد به فیلم های مستهجن اشاره خواهیم داشت:

 • به وجود آمدن اختلالات هورمونی به دلیل افزایش خود ارضایی افراد.
 • بی میل شدن زن و شوهر به دلیل مقایسه کردن همسر پورن اسر های داخل فیلم ها
 • تلف شدن وقت افراد به خصوص جوانانی که به این نوع فیلم ها اعتیاد دارند. 

چگونه از اعتیادبه فیلم های پورن(s.e.x) رها بشیم؟

امروزه اعتیاد و وابستگی به تماشای فیلم های پورن (sex) مخصوصا” آقایان موجب بروز مشکلات فراوانی زندگی زناشویی و روابط بین فردی شده است و مشکلات جنسی فراوانی رابطه زناشویی ازانزال زوس سردی ، نارضایتی وناتوانی رابطه جنسی رو به همراه خودش به ارمغان آورده است.

اینکه چگونه به تماشای این فیلم ها وابسته می شیم دلیلش اینه که تماشای این فیلم ها فعل و انفعالاتی و ترشحات هورمونی بدن ما ایجاد میکنه که موجب ایجاد احساس لذت بدن ما میشه و تکرارش وابستگی به این رفر رو به دنل میاره.

اما سوال این است که چگونه از اعتیاد به این رفر خلاص بشیم؟

قبل از اینکه به بیان راهکار بپردازیم این نکته رو بهتون میگم که همچنانکه گذشته هم مسایل شبیه به این مساله گفتیم مان هرنوع وابستگی و اعتیاد ابتدا ید اراده تغییرداشته شید یعنی بخواهید و اراده کنید و به خودن تلقین کنید که می خوام این وابستگی رو مان کنم واین کار را ادامه ندم اما چند راهکار پیشنهادی زیر براتون می نویسیم:

 • اولین کار اینکه به خودت بنگر واندیشه کن که چطور به این روز افدی واینجوری شدی به خودت بگو تو که روزی اینجوری نبودی ولی الان گیر شدی ، از خودت سوال کن چه چیزی تو رو به این روز انداخته و دائم از خودت سوال کن کنون چه چیزی رو به دست آوردی ونتیجه این رفرت چی شده واقع شما برای شروع ترک نیاز داری که برای خودت یه محاسبه رفر و افکارت ایجاد کنی
 • کار بعدی اینکه به جای اینکه به خودت تلقین کنی دیگه نمیتونی این کار رو ترک کنی بگو که من از روز اول اینجوری نبودم ولی الان شدم پس می تونم دوره به روز اولم برگردم یادتون شه اظهار عجز وناتوانی ترک اعتیاد رو ید تفکر وتلقین های مثبت به خود اصلاح کنی بتوانی به خود کنترلی این مورد برسید
 • کار بعدی اینکه ترک این کار رو همین الان انجام بده و فیلم نگاه نکن و این کار رو به لحظه ای دیگر وانگذار ومثلا به خودت نگو اینر ببینم دیگه آخریشه وازاین حرفا وهمین الان هرچه فیلم رایانه ، لب ب یا تبلت ومویلت داری پاک کن.

موانع ترک اعتیاد به فیلم پورن

یادتون شه یکی از مهمترین افکاری که مانع ترک کردن میشه این است که

 • به خودتون بگید من قوی هستم و هر موقع خواستم ترک می کنم. این افکارمانع ترک از اعتیاد به این فیلم ها میشه به جای این فکر به خودتون بگید الان فرصت خیلی خوبیه و همین الان ید ترک کنم و همین الان که قت ترک رو دارم انجام میدم.
 • کار بعدی اینکه محیط های دنج و خلوتی که برای خودت ساخته بودی رو خراب کن مثلا اگه اقی داشتی که ش قفل می شد کلیدش رو بردار و ب آن را همیشه ز بگذار اگه بر روی رایانه ومویلت رمز داری ،رمز رو بردار و یا اونو به همسرت بگو.
 • کاربعدی اینکه ازرفتن بی هدف به سمت وسایلی مانند کامپیوتر ومویل وتبلت که بوسیله اونا این فیلم ها رو می دیدی خودداری کن و سعی کن کمتر از اونا استفاده کن تحریک پذیری تو وحرکتت به سمت دیدن این فیلم ها از بین بره.
 • یادت شه غلبه بروسوسه زگشت به این رفر مهمترین مرحله هست.

 • کار بعدی اینکه گروهها وکانال هایی که این فیلم ها آنها رگزاری می شود رو ترک کن مطمئن ش بودن این گروهها شما رو به دیدن این فیلم ها تحریک می کنه و زگشت پذیریتون به اعتیاد رو تسریع می کنه.
 • کار بعدی اینکه سعی کنید هر موقع صحنه های فیلم هایی که قبلا دیدید به ذهنتون میاد مشغول کردن خود به یک فعالیت یا کار از فکر کردن به اون صحنه ها پرهیز کنید چرا که یادآوری اون صحنه ها شما را به دیدن مجدد این فیلم ها تحریک می کند.
 • کار بعدی اینکه فعالیت ورابطه جنسی همسرت رو از نوع زسازی کن قطعا اعتیاد به این فیلم ها رابطه جنسی تو همسرت خیلی اثرات منفی گذاشته که حتی شاید از آنها بیخیر شی مورد زسازی این رابطه همسرت گفتگو کن ونیازهای هر دوطرف وشیوه های صحیح یا همان پوزیشن های رابطه جنسی وشیوه های تحریک رو هم مرور کنید.
 • کار بعدی اینکه هر رکه احساس ووسوسه زگشت به این رفر بهت دست داد ید به خود واگویه کنی که تو میتونی این کار رو انجام ندی و ید به خودت ثابت کنی که تصمیمت مصمم هستی و دائم خودت رو تشویق کن وبه خودت پاداش بده که تونستی تحمل کنی اینجا نقش معنویات و استمداد از خداوند نیزخیلی مهم است که به تثبیت اراده ات کمک میکنه.

سوالات متداول

فیلم های پورن برای زندگی زناشویی مفید است یا مضر؟

 قطعا ضرر اینگونه فیلم ها از سود آن بیشتر است.

فیلم های پورن چه ثیری بر روابط جنسی زوجین  خواهد داشت؟

بی میلی نسبت به همسر به دلیل مقایسه دائمی پورن اسرهای مختلف و برانگیختن حسادت همسر از شایع ترین ثیرات این فیلم ها است.

آیا فیلم های پورن واقعی  هستند؟

قطعا این گونه نیست و آن از بسیاری از حقع های سینمایی استفاده میشود.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد. جهت کسب آموزش های بیشتر این مقاله لاتین را مطالعه کنید. منبع: (How to Break a Porn Addiction  )

 

چگونه از اعتیاد به فیلم پورن رها بشیم؟

از

09353000102

    

منبع:لینک منبع